Arkadaşlarımı Bul

iOS için Arkadaşlarının Yerini Bulma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.1 MB
  • Version 4.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Apple Inc.
Arkadaşlarımı Bul uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi takip altına alabilir ve yerlerini her an görebilirsiniz.

Arkadaşlarımı Bul uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi takip altına alabilir ve yerlerini her an görebilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz Arkadaşlarımı Bul uygulaması, kolay kullanım özelliğine sahip olan menüsü ile size kullanışlı bir uygulama deneyimi sunmaktadır. Ayrıca uygulama şık bir tasarıma sahip olan ara yüzü ile de dikkat çekiyor. Keyifli bir kullanım eşliğinde aile üyelerinizi ve arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz bu mükemmel uygulamaya bayılacaksınız.

Uygulamayı kullanmak için takip etmek istediğiniz kişiye davet göndereceksiniz. Davetiniz kabul edildiği anda o kişiyi her an takip alına alabileceksiniz. Ayrıca uygulamayı kullanan kişiler de size davet göndererek sizi takip edebilir. Ancak takip edilmek istemediğiniz anda tek bir tuş ile takibi bıraktırabilirsiniz. Üstelik uygulama ile çocuğunuzu takip ederek o okuldan çıktığı anda, arkadaşınız havaalanına indiği anda ya da eşiniz eve vardığı anda bildirim alabilirsiniz. Tüm aile ve arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz bu mükemmel uygulamayı iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Arkadaşlarımı Bul indir